500 metrů od tramvaje Bulovka, anebo na druhou stranu 500 metrů od Metra Střižkov, s pronajatým pozemkem od několika vlastníků na dobu neurčitou – za cca od 700.000 Kč?

Můžeme Vás zastupovat při vyhledání podobné příležitosti romantického bydlení uprostřed Prahy, kdy i Vy můžete takto  celoročně pohodlně fungovat se vším komfortem v moderním mobilním domě CHALET - dispozičně plně vybavený 2 Kk - 40 metrů čtverečních obytné plochy - topení i dvojsazba elektřina nebo plynová bomba, na pozemku většinou voda, chemické WC většinou. Pozemek cca do 200 metrů čtverečních do pronájmu na dobu neurčitou přepisem u vlastníků do ověřené právní smlouvy.

Nejsme prodejci - pouze Vám vyhledáme postoupení pronájmu pozemku od konkrétního vlastníka a zařídíme zprostředkování kvalitního mobilního domu challet na zahrádku s umístěním a usazením na určené místo.

Umíme vyhledat volné zahrádky na několika místech v Praze. Dle Vašeho záměru předem vysloveného - zda-li rekreačně od jara do zimy nebo k celoročnímu bydlení - počítejte s tím ale, že to je luxusní dřevostavba na kolečkách a nikdo Vám tam trvalé bydliště nenahlásí. 

Plně vybavené mobilní domy dvojitě zateplené - 10 cm izolace a dvojitá skla v oknech, dispozičně to uvnitř vypadá jako malá dřevěná chata s vestavěnou kuchyní a skříněmi, skříňky, gauč, jídelní dubové stoly, kvalitní židle, spotřebiče, keramické WC s možností napojení na chemický odpad, sprchové kouty nebo i vany - to vše je v cenové relaci této nabídky u zprostředkovaného mobilního domu na Vaši novou zahrádku. 

Cena kompletního sestavení projektu na klíč od A do Z od 700.000 Kč.

Záloha na práci 100.000 Kč předem na účet společnosti, doba realizace do 5 měsíců. 

V případě zájmu nás oslovte na email uvedený v kontaktu - RezidenceReality.cz

Nebo volejte našemu Obchodníkovi v tomto banneru - hovoří česky, anglicky, rusky, německy

Další možnosti modelů domků challetů - domek si vybíráte Vy sami z několika ty typů u našeho dodavatele - staří do 25 let a dovoz Nizozemí: