Zdroj: Novinky.cz, YouTube.com, mwmotors.cz

Čeští řemeslníci mají opravdu zlaté ruce. Nedaleko Plzně začali vyrábět krásný elektromobil, který designem připomíná 60 léta minulého století. Doba dojezdu na jeden nabíjecí cyklus činí slušných 300 km. Přitom nabité baterie do 80 % můžete mít už za jednu hodinu. Váha vozidla je 815 kg, kdy tak nízkých hodnot bylo dosaženo použitím hliníku v podvozku. Nejvyšší rychlost vozidla atakuje 147 km v hodině a zrychlení je  za 9,6 s, což je na elektrovozidlo zajímavá hodnota. Stylový je i interiér – jsou použity luxusní materiály kůže a karbonu. Uprostřed přístrojové desky je umístěný obrovský display, který je řídícím centrem tohoto designového zázraku na kolech.

Výrobcem je MW Motors z Plzně. Zatím byly vyrobeny 2 kusy, ale je velice pravděpodobné, že toto unikátní RETRO autíčko začneme potkávat i na silnicích, protože je plně legální k provozu na nich. Cena zatím není známa.Podnikatelský záměr:

Luka EV se vyrábí v České republice. Luka EV je klíčovým slovem výrobce, který sám má oficiální  prezentaci zatím uvedenou na stránce  www.mwmotors.cz/luka-ev/. Nikdo nebude v prostředí internetu hledat toto vozidlo a informace k němu jinak, než zadáním slovního spojení „Luka EV“ nebo Luka EV CZ.“ S naší doménou můžete být v tuto chvíli již na 1. místě vyhledávačů Seznam.cz a Google.cz. A myslíte, že pak neprodáte více než 1 toto auto díky této pozici? Spojte se s výrobcem a nabídněte mu spolupráci v exklusivním zastoupení s naší doménou pro ČR již nyní.

Ideální doména pro prodej tohoto vozidla nejen v České republice nemůže znít jinak než:

www.LukaEV.cz  – pomlčková varianta není tak atraktivní pro tento účel, protože ji sám výrobce nepoužívá

Pro ruské rezidenty - vyuvážejte toto moderní auto ro ruských zemí.