Donako - luxus na cestách

Pokud chcete osvědčeného a spolehlivého partnera s prokazatelnou historií, na kterého se vždy v oblasti cestování a karavanů můžete bez obav obrátit - doporučujeme Vám z vlastní zkušenosti českou společnost Donako - výhradního a akreditovaného zástupce značek Caravelair, Chausson, Trigano VDL a Laika Caravans S.p.A, Teleco , Telair, Dometic.

Měli jsme tu možnost a jedním z jejich prodaných vozů jsme cestovali do Amsterdamu na podzim tohoto roku - úžasné. Zkráceně můžeme říct, že co se týče využití interiéru, všechny rozmístění vestavěného nábytku a zařízení, jsou precizně umístěny tam, kde mají být v kvalitě luxusního provedení, které se Vám jen tak neokouká i neponičí. I jízdní vlastnosti vozidla jsou na velmi dobré úrovni, daleko lepší, než mají podobná auta jiných konkurenčních značek. Z kvality služeb i spolehlivosti těchto vozů je zřejmé, že provozovatel české společnosti Donako vsadil na správnou kartu a nabízí něco, co sice stojí malinko více než u konkurence, ale co se Vám v kvalitě a jízdních vlastnostech jejich produktů spolehlivě behem let zúročí a nakonec stejně ušetříte.

Vozidla jsou vždy elegantní, praktické a robustní najednou tak, aby zážitek z dlouhé jízdy byl i s více lidmi ten nejlepší.

Mimo prodej a půjčovnu karavanů nabízí Donako též samozřejmě i následné služby k využití:

    revizní prohlídky elektrických a plynových rozvodů
    prodej a montáže solárního osvětlení, solárních panelů regulátorů a příslušenství
    kompletní záruční i pozáruční servis obytných automobilů i přívěsů
    záruční i pozáruční servis vozů FIAT, IVECO a FORD
    prodej a montáž příslušenství pro obytné automobily a karavany od firem Frenkana, Teleco a Telair
    prodej karavanů a obytných automobilů značek Laika, Chausson, Caravelair a Trigano
    půjčovna obytných automobilů Laika, Chausson a přívěsů Caravelair
    prodej příslušenství - např.  speciální televizní antény, klimatizace a jiné

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chcete se na tyto jedinečné vozidla podívat na vlastní oči, domluvte si telefonicky schůzku s provozovatelem společnosti Donako, který Vás poté rád pozve do svého areálu na Praze 9 a představí Vám celou svoji aktuální nabídku dostupných vozidel k prodeji i zapůjčení - ceny  již od 2.800 Kč na den - detailní ceník k pronájmu karavanů ZDE

Kontakt: 

Kostelecká 889 , Praha 9
Tel.: +420 604 241 117
Tel.: +420 775 952 721
e-mail : info@donako.cz

web: www.Donako.cz