DOMAIN - EcoCapsule.cz View larger

EcoCapsule.cz - DOMAIN

NEW GOODS

Domain - EcoCapsule.cz

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

159 000,00 Kč

Nejsme plátci DPH

24 other products in the same category:

More info

Doména pro tento produkt slovenského výrobce, který ma na slovo ochrannou známku.

Dohodněte se s ním a staňte se jeho obchodním zástupcem pro Českou Republiku.

Domain for this product of a Slovak manufacturer that has a trademark.
Make a deal with him and become his sales representative for the Czech Republic.

Kupte si jeden předváděcí model a postavte ho k pražskému obchoďáku a ať si Vaše paní, co nemá co dělat -  tam otevře drbárnu s bohatýma paničkama a ukazují si to tam a vychvalují si, proč si tuhle snobskou záležitost pořídit za 2 miliony na zahrádku. K tomu jedna prodejní stránka na této doméně pro ČR a zvát si lidi na ukázku z celé ČR samozřejmě - tam odtud - jako z kanceláře - pohoda a podnikání, co má styl a uroveň. 

Výrobce připravuje nyní model, co bude stát ani ne polovinu, takže to bude mnohem dostupnější, než je to teď.

Prodáte 1 kus a máte vyděláno na 1/2 roku jistě - tam bude velký rabat.

Když paní nemá co dělat a nechcete, aby měla doma roupy - pořiďte jí tuhle stylovku jeden předváděcí kus od výrobce a naši doménu pro Český trh a tím ji současně dejte šanci, aby vydělávala stejně jako Vy, když se to uchopí za správný konec.


V této nabídce můžete zakoupit právo k držení domény ecocapsule.cz s Vaší akceptací, že výrobce na Slovensku má ochrannou známku na název tohoto produktu.

Musíte se dohodnout s majitelem ochranné známky o umístění obsahu na doménu, pokud se stanete jeho prodejcem. Jiný obsah na tuto doménu umísťovat nemůžete.

Kupující bere na vědomí, že v případě koupě této nabídky kupuje právo držet doménu uvedenou v předmětu prodeje na prodlužovací období vždy 1 rok. Plné podmínky k platbě a převodu domény v Obchodních podmínkách společnosti, které kupující akceptuje elektronickým souhlasem v době koupě této nabídky a svou IP.