DiaGone.CZ + EU - 2 DOMAINS

NEW GOODS

Revoluční léčbu cukrovky druhého typu testuje pražský IKEM. Zákrok trvá jen 15 minut - domény DiaGone.cz a DiaGone.EU v jednom setu k mimořádnému prodeji na vytvoření prodejního katalogu např pro zahraniční zájemce do ČR k vyléčení. Ilustrativní foto předmětu prodeje.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

59 000,00 Kč

Nejsme plátci DPH

30 other products in the same category:

More info

Revoluční léčbu cukrovky druhého typu testuje pražský IKEM. Zákrok trvá jen 15 minut.

Jde o operační zákrok laserem, který za pouhých patnáct minut může pacienta zcela vyléčit a ten potom nebude potřebovat ani inzulínové injekce ani léky.

"IKEM 7.1.2018: Děkujeme všem zájemcům o zapojení do testování nové léčby diabetu 2. typu pomocí laseru DiaGone. První kolo projektu stále probíhá."

Až tohle se spustí placeně do provozu - bude to takový produkt nový pro trh, že kdo na našich doménách tohoto zákroku postaví prodejní katalog s informacemi nebo i prodejem pro nemocnici tohoto zákroku např do ciziny - vydělá hodně peněz.

Společnost AdultEmpire prodává právo k držení URL adresy tohoto produktového názvu zákroku DIAGONE v koncovce CZ a EU - v setu.

Cena za set 59.000 CZK.

Postavte lékařský katalog pro tento produkt pro zahraniční zájemce.

Poučení:

Kupující bere na vědomí, že v případě koupě této nabídky kupuje právo držet doménu uvedenou v předmětu prodeje na prodlužovací období vždy 1 rok. Plné podmínky k platbě a převodu domény v Obchodních podmínkách společnosti, které kupující akceptuje elektronickým souhlasem v době koupě této nabídky a svou IP.

VIDEA k lékařské metodě DIAGONE dostupná ZDE:

https://www.google.com/search?q=diagone&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwj_p-vlko3jAhXEKFAKHUtxChQQ_AUIEygE&biw=1366&bih=576

V předmětu nabídky je ilustrativní foto z webu Terapie Digital