RezidenceDock.cz - DOMAIN

NEW GOODS

DOMAIN - www.RezidenceDock.cz - investment domain for  construction

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

99 000,00 Kč

Nejsme plátci DPH

30 other products in the same category:

More info

Rezidenční projekt DOCK v pražské Libni je originální svým spojením s vodní hladinou. Lokalita se nachází přímo u mariny ve slepém rameni Vltavy a rezidentům se tak naskýtá luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu a možností parkovat svoji loď přímo u domu. Oblast DOCK se skládá ze tří lokalit. Marina view je první fáze projektu, na kterou navázaly tři fáze River Watch a nejnověji je ve výstavbě Marina Boulevard.

Developer používá doménu Dock.cz

My máme právo držení domény RezidenceDock.cz , které je předmětem tohoto postoupení pronájem vždy na prodlužovací období 1 rok.

Tato URL adresa je vhodná např pro giganta v dodávání kancelářských potřeb - 800 kanceláří v rezidenci, nebo samotného nájemce některé z kanceláří pro vytvoření jejího luxusního virtuálního image např v adrese:

cokoliv@rezidencedock.cz

Special price for investors - 59.000 CZK

Poučení:


Kupující bere na vědomí, že v případě koupě této nabídky kupuje právo držet doménu uvedenou v předmětu prodeje na prodlužovací období vždy 1 rok. Plné podmínky k platbě a převodu domény v Obchodních podmínkách společnosti, které kupující akceptuje elektronickým souhlasem v době koupě této nabídky a svou IP.