Ořezávátko na tužky - Kůň a vůz

RETRO dovoz mimořádný z Nizozemí. Neseženete skoro v žádném starožitnictví v Praze.

More details

30 other products in the same category:

More info

RETRO dovoz mimořádný z Nizozemí. Neseženete skoro v žádném starožitnictví v Praze

RETRO design - Minulé století a počátek tohoto v designu věcí

Jedinečná nabídka - pro náročné muže na stůl z cesty - nebo maminku, kterou chcete potěšit propracovanou věcičkou, která ale nezabere moc místa - je to ořezávátko ve skutečnosti na tužky funkční, vozí to jeden pán do Prahy na burzu až z Nizozemí, kde to ale taky nemají na každém rohu -  a já od něj vykupuji 

Nemá to žádné jiné starožitnictví v Praze, Kov, detailný práce drobných částí, je jich více více kusů do sbírky - celá sada jich je asi 25, takže budeme postupně vykupovat a zobrazovat je na těchto stránkách, vždy si můžete koupit jeden nový kus. Každý pátek tudo sadu budeme doplňovat. 

Kůň a vůz  - ořezávátko, 5 cm cca

Objednejte a zaplaťte okamžitě bankovním převodem - nemáme zatím platbu kartou - po přijetí Vaší platby na účet - do třetího pracovního dne - doručíme po Praze kdekoliv na uvedenou adresu za 150 Kč poštovného nebo si za manipulační polatek a balné vyzvednete objednávku - u pracovníků M2C Recepce Residence Garden Towers, Olšanská 2898/4h, Praha 3. Nelze platit za zboží na míste hotově, na místě nedáváte žádné peníze, maximálně spropitné na recepci při předání.

V příprade reklamace - 6 měsíců na použité zboží, vyjma vad z poškození - nebo uplatnění 14 denní zákonné doby na smlouvu uzavřené na dálku - předáváte zabalené na recepci Garden Towers - my po převzetí a zkontrolování zboží Vám zasíláme zpět peníze na číslo účtu -  ze kterého jsme peníze obdrželi - v případě za námi vydané náklady na převody na zahraniční účty - budou tyto náklady poníženy ve vrácené platbě - bez těchto nákladů Vám bude vrácena částka do 14 dní zpět.