Black Mamba Dry Herb Vaporizer

BLACK MAMBA DRY HERB VAPORIZER

More details

30 other products in the same category:

More info


Chtěl sem vaporizér, který bude nenápadný. Black Mamba 2019 je prvním vaporizérem, který se mi skutečně zalíbil na první pohled a ačkoliv hned prodavač řekl z fleku, že je drahý ... přece jsem hned věděl, že si ho koupím, jak se mi ta hračka v jeho rukou, na první pohled zalíbila.

Má vysoce ergonometrický tvar, a když nyní píši tento článek pro vás, dohledal jsem na internetu, že ho mají i v té barvě krytu kamufláže. Na internetu se tato hračka zatím v ČR nesežene, tak pokud chcete opravdu designový skvost, co když ho máte v podniku na baru v ústech a bafáte v poklidu bylinky - a oni si myslí, že to je elektronka a Vy se krásně uvolníte a je Vám fajn .. a nepotřebujete ani panáky a pivo třeba, protože po nich se lidé motají a neví, co říkají někdy že ..

Testuji zatím měsíc. Co je výhoda u tohoto přístroje:

- nabíjení baterie 2 hodiny cca

- účinná provozní teplota k silnému spalování tužší hmoty cca 50 potáhnutí

- tak na 0,5 gramu bylinek - lepší mít venkovní než ty uměle vypěstované, jednak jsou dražší minimálně o 50 % a tady ten účinek dožene ta teplota, která tu drťku prostě jako tepelná pec vycucá do polední kapky z bylinky, která by v ní ještě zbýt ..

- kdo chce pohodu na celý den a rychlou akční teplotu - nechť neváhá - mám nastaveno na nejsilnější teplotu, 5 diodek - všechny se postupně zezelenají a můžete pálit svými rty a držíte v sobě stejně jako u skla

- uvnitř dokáže být taková teplota, - že neudržíte přístroj po 5 minutách v ruce, pokud potahováním jej udržujete aktivní .. dodavatel říká, že tam je tam dutina hliníková a ne železná, a proto je možné tam vytvořit větší teplotu, a tedy z bylinek zase vycucat všechno, co jí příroda dala za šťávy ..

- pod logem ve špici je ještě jedna dioda, ukazuje stav baterie - na to, že to je terénní zařízení do ulice a baru - vydrží 2 x déle než dřívější podobná zařízení - plná teplota - zelená barva - 15 potáhnutí, fialová barva dalších 15 potáhnutí, ta červená tak do 8, ale pak už musíte aspoň zase na 5 minut ke zdroji proudu nebo notebooku nebo power-bance .. 2 koncovky USB malá a velká + redukce na české zásuvky v krabičce .. kupte si to do kanceláře ke kompu jako já nad tím projektuji, zapíchlé v počítači, občas potáhnu, na všechny se usmívám a užívám si práce, která mě v tu dobu začíná bavit nejvíc a jsem daleko detailnější .. já to tak prostě mám no ..

- dopady bylinek v prožívání za použití vaporizéru jsou s delším účinkem se mi zdá a obecně se i říká mám pocit ..

- výhoda je, že ten kdo to nezná co vydechujete, cítí nějakou abnormalitu to samozřejmě, ale myslí si, že tam máte nějaký smrdící LIQUID a nemyslí si, že by to mohli být bylinky, takže vám to nezakáží ani v hospodě .. kdo ví, ví to protože to zná .. usměje se a jen spiklenecky zamrká a je vidět, že závidí ..

Konec slov - níže je video a popis jak to funguje,  - a co obdržíte v krabičce. Záruka od výrobce samozřejmě 2 roky.

Opravdu luxusní dárek pro každého - Speciální cena pro Vás naše zákazníky - 2999 Kč

Kdo chcete, kupte tlačítkem koupit, budete přesměrování do kontaktního formuláře, pošlete email, jméno a telefon a my tyto údaje předáme dovozci se kterým spolupracujeme na smlouvu a on Vás bude kontaktovat za účelem dodání přístroje - veškeré platby a reklamace případně si vyřizujete s ním.

Poučení:

Jo a bylinkami myslím třeba ostropestřec, pokud potřebujete vyčistit játra - pára z něj nebo dobrý odvar je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat .. :-)

Objednejte a zaplaťte okamžitě bankovním převodem - nemáme zatím platbu kartou - po přijetí Vaší platby na účet - do třetího pracovního dne - doručíme po Praze kdekoliv na uvedenou adresu za 150 Kč poštovného nebo si za manipulační polatek a balné vyzvednete objednávku - u pracovníků M2C Recepce Residence Garden Towers, Olšanská 2898/4h, Praha 3. Nelze platit za zboží na míste hotově, na místě nedáváte žádné peníze, maximálně spropitné na recepci při předání.

V příprade reklamace - 6 měsíců na použité zboží, vyjma vad z poškození - nebo uplatnění 14 denní zákonné doby na smlouvu uzavřené na dálku - předáváte zabalené na recepci Garden Towers - my po převzetí a zkontrolování zboží Vám zasíláme zpět peníze na číslo účtu -  ze kterého jsme peníze obdrželi - v případě za námi vydané náklady na převody na zahraniční účty - budou tyto náklady poníženy ve vrácené platbě - bez těchto nákladů Vám bude vrácena částka do 14 dní zpět.