Black Mamba Dry Herb Vaporizer

NEW GOODS

BLACK MAMBA DRY HERB VAPORIZER

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

2 999,00 Kč

Nejsme plátci DPH

-1 000,00 Kč

3 999,00 Kč

30 other products in the same category:

More info


Chtěl sem vaporizér, který bude nenápadný. Black Mamba 2019 je prvním vaporizérem, který se mi skutečně zalíbil na první pohled a ačkoliv hned prodavač řekl z fleku, že je drahý ... přece jsem hned věděl, že si ho koupím, jak se mi ta hračka v jeho rukou, na první pohled zalíbila.

Má vysoce ergonometrický tvar, a když nyní píši tento článek pro vás, dohledal jsem na internetu, že ho mají i v té barvě krytu kamufláže. Na internetu se tato hračka zatím v ČR nesežene, tak pokud chcete opravdu designový skvost, co když ho máte v podniku na baru v ústech a bafáte v poklidu bylinky - a oni si myslí, že to je elektronka a Vy se krásně uvolníte a je Vám fajn .. a nepotřebujete ani panáky a pivo třeba, protože po nich se lidé motají a neví, co říkají někdy že ..

Testuji zatím měsíc. Co je výhoda u tohoto přístroje:

- nabíjení baterie 2 hodiny cca

- účinná provozní teplota k silnému spalování tužší hmoty cca 50 potáhnutí

- tak na 0,5 gramu bylinek - lepší mít venkovní než ty uměle vypěstované, jednak jsou dražší minimálně o 50 % a tady ten účinek dožene ta teplota, která tu drťku prostě jako tepelná pec vycucá do polední kapky z bylinky, která by v ní ještě zbýt ..

- kdo chce pohodu na celý den a rychlou akční teplotu - nechť neváhá - mám nastaveno na nejsilnější teplotu, 5 diodek - všechny se postupně zezelenají a můžete pálit svými rty a držíte v sobě stejně jako u skla

- uvnitř dokáže být taková teplota, - že neudržíte přístroj po 5 minutách v ruce, pokud potahováním jej udržujete aktivní .. dodavatel říká, že tam je tam dutina hliníková a ne železná, a proto je možné tam vytvořit větší teplotu, a tedy z bylinek zase vycucat všechno, co jí příroda dala za šťávy ..

- pod logem ve špici je ještě jedna dioda, ukazuje stav baterie - na to, že to je terénní zařízení do ulice a baru - vydrží 2 x déle než dřívější podobná zařízení - plná teplota - zelená barva - 15 potáhnutí, fialová barva dalších 15 potáhnutí, ta červená tak do 8, ale pak už musíte aspoň zase na 5 minut ke zdroji proudu nebo notebooku nebo power-bance .. 2 koncovky USB malá a velká + redukce na české zásuvky v krabičce .. kupte si to do kanceláře ke kompu jako já nad tím projektuji, zapíchlé v počítači, občas potáhnu, na všechny se usmívám a užívám si práce, která mě v tu dobu začíná bavit nejvíc a jsem daleko detailnější .. já to tak prostě mám no ..

- dopady bylinek v prožívání za použití vaporizéru jsou s delším účinkem se mi zdá a obecně se i říká mám pocit ..

- výhoda je, že ten kdo to nezná co vydechujete, cítí nějakou abnormalitu to samozřejmě, ale myslí si, že tam máte nějaký smrdící LIQUID a nemyslí si, že by to mohli být bylinky, takže vám to nezakáží ani v hospodě .. kdo ví, ví to protože to zná .. usměje se a jen spiklenecky zamrká a je vidět, že závidí ..

Konec slov - níže je video a popis jak to funguje,  - a co obdržíte v krabičce. Záruka od výrobce samozřejmě 2 roky.

Opravdu luxusní dárek pro každého - Speciální cena pro Vás naše zákazníky - 2999 Kč

Kdo chcete, kupte tlačítkem koupit, budete přesměrování do kontaktního formuláře, pošlete email, jméno a telefon a my tyto údaje předáme dovozci se kterým spolupracujeme na smlouvu a on Vás bude kontaktovat za účelem dodání přístroje - veškeré platby a reklamace případně si vyřizujete s ním.

Poučení:

Jo a bylinkami myslím třeba ostropestřec, pokud potřebujete vyčistit játra - pára z něj nebo dobrý odvar je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat .. :-)

Objednejte a zaplaťte okamžitě bankovním převodem - nemáme zatím platbu kartou - po přijetí Vaší platby na účet - do třetího pracovního dne - doručíme po Praze kdekoliv na uvedenou adresu za 150 Kč poštovného nebo si za manipulační polatek a balné vyzvednete objednávku - u pracovníků M2C Recepce Residence Garden Towers, Olšanská 2898/4h, Praha 3. Nelze platit za zboží na míste hotově, na místě nedáváte žádné peníze, maximálně spropitné na recepci při předání.

V příprade reklamace - 6 měsíců na použité zboží, vyjma vad z poškození - nebo uplatnění 14 denní zákonné doby na smlouvu uzavřené na dálku - předáváte zabalené na recepci Garden Towers - my po převzetí a zkontrolování zboží Vám zasíláme zpět peníze na číslo účtu -  ze kterého jsme peníze obdrželi - v případě za námi vydané náklady na převody na zahraniční účty - budou tyto náklady poníženy ve vrácené platbě - bez těchto nákladů Vám bude vrácena částka do 14 dní zpět. 

RU

Закажите и оплатите мгновенно банковским переводом - у нас пока еще невозможна оплата картой - после поступления Вашей оплаты на счет - в течение трех рабочих дней, - мы доставим товар в любое место Праги на указанный адрес, стоимость доставки 150 чешских крон, или же можно получить заказ – с уплатой административных расходов – у работников M2C RecepceResidenceGardenTowers, Olšanská 2898/4h, Прага 3. Платить за товар на месте наличными технически невозможно, на месте деньги не нужно оставлять деньги, максимум чаевые на стойке приема при передаче.

В случае жалобы на используемый товар в течение 6 месяцев, за исключением дефектов, вызванных повреждением, или применения 14-дневного законного срока для договора, заключенного на расстоянии - вы передадите запакованный товар на службе приема GardenTowers - после получения и проверки товара Вы получите деньги обратно, на номер счета - с которого нам поступили деньги – в случае понесенных нами расходов при переводе на иностранный счет – эти расходы будут вычтены из оплаты – без этих расходов сумма будет возвращена в течение 2 недель.

 AJ

Order and pay instantly by bank transfer – as for now we do not accept payment with a card - after receipt of your payment on the account - within three working days - we will deliver the goods to any place in Prague to the specified address, the shipping cost is 150 CZK, or you can get the order – including the payment of administrative costs – from the employees of M2C RecepceResidence Garden Towers, Olšanská 2898/4h, Prague 3. Paying for goods on the spot in cash is technically impossible, on the spot you do not need to leave money, maximally tip at the reception during the pickup.

In case of a reclamation of the used goods within 6 months, except for defects caused by damage, or the application of a 14-day legal period for the contract concluded at a distance - you will transfer the packed goods to the reception service of Garden Towers - after receiving and checking the goods you will receive the money back to the account number - from which we had received the money – in case of expenses incurred by us when transferring money to a foreign account – these costs will be deducted from the payment – without these costs the amount will be refunded within 2 weeks.